Zjazdy tyrolkami? Sport ekstremalny tylko dla szczupłych ludzi

zjazd tyrolskiIść w dół góry, chodzić po niebie na tybetańskim moście, podziwiać wspaniałe widoki i niesamowite krajobrazy, w bezpieczny sposób z tyrolskiej liny. To i więcej jest możliwość eksperymentowania podczas tego ekstremalnego sportu, który nie musi być jednak niebezpieczny. Czysta adrenalina. Niesamowite i niezapomniane doświadczenie. Całkowicie bezpieczny. Najlepsze z ekstremalnych przygód. W ten sposób opisują zjazdy na tyrolkach ludzie, którzy dokonali tego w jednym z najbardziej imponujących tras – droga Chuspipata do Coroico, 3000 metrów nad poziomem morza, uważane za najwyższy na świecie zjazd tyrolkowy. Jest to jeden z najlepszych torów sportów ekstremalnych, ponieważ droga jest unikatowa, używane tylko przez siebie i przez górników strefy. Został zbudowany w 2011 roku przez hiszpańskiego techników z wyjątkową jakość i największym bezpieczeństwem kotwice i liny.

Tylko szczupłe osoby zjadą tyrolką

Te pionowe trasy, wyzwania, trzeba być odważnym, aby cieszyć się naprawdę z ekstremalnego sportu i przygody przez sześć godzin podróży. Huśtawka uzbrojona w liny, które kołyszą się, gdy taki amator sportów ekstremalnych po niej przechodzi. Jednak, aby doświadczyć tego wspaniałego przeżycia trzeba mieć świadomość, że nasza sylwetka ma tu znaczenie. To 300 metrów w najbezpieczniejszym i najbardziej ekscytujący sposób kontynuować od zejścia przy pomocy tyrolki 100 metrów długości. Latanie i korzystających z najwyższej linii tyrolki na świecie, długa 30 m i kończy się swobodnego spadania.

Na drodze tej niesamowitej przygodzie z pomocy przewodników pionowy trasy specjalny styl wspinaczki jest praktykowane, w którym nie jest konieczne posiadanie wszelkiego rodzaju wiedzy na temat tej dyscypliny, ponieważ eksperci udzielają pomocy, pamiętając o maksymalnym bezpieczeństwie. Zanim jednak pozwolą Ci zapiąć się w liny musisz wejść na wagę, aby sprawdzić czy masz odpowiednią sylwetkę do zjechania tyrolką. Jest to zdecydowanie sport ekstremalny, więc nie można ryzykować zdrowiem i życiem. Jeśli jednak trochę Ci brakuję do idealnej wagi to koniecznie postaraj się schudnąć. Możesz to szybko zrobić z suplementem diety triapidix300, o którym większość osób ma pozytywne opinie. Przeczytaj o nich w naszym najnowszym wpisie.

Jak schudnąć, aby uprawiać sporty ekstremalne?

Zjazd tyrolką jest techniką pochodzenia przez liny na powierzchniach pionowych za pomocą hamulca – znany również jako tyrolskie, składa się z koła pasowego zawieszonego przez kable zamontowane w nachyleniu. Mają one być oparte na grawitacji i do slajdów z górnej części przewodu na drugi koniec. Liny, które kołyszą się, gdy wiązana na końcu liny do struktury podniesionej wyżej. Wskazuje to także węzeł lub pętli zazwyczaj znajduje się na drugim końcu, aby uniknąć strzępienia, pomagając zachować bezpieczeństwo.

Skoro wiadomo już na czym polega ten sport, wiesz, że musisz być szczupły i zwinny. Tylko w ten sposób poradzić sobie z takimi trudnościami. Pamiętaj, że aby schudnąć trzeba przede wszystkim sporo motywacji i zaparcia do zrobienia postępów. Aktywność fizyczna, czyli wszelkiego rodzaju sport jest jak najbardziej wskazany. Chudnij szybko i wskakuj na tyrolkę!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *